o mnie

Witam Państwa
na stronie Gabinetu Psychologicznego.

Nazywam się Agnieszka Marek i jestem psychologiem specjalizującym się w udzielaniu profesjonalnej pomocy osobom dorosłym.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii na oddziałach psychiatrycznych i odwykowych, a także w Poradniach Zdrowia Psychicznego, różnych stowarzyszeniach i Domach Pomocy Społecznej.

Na głębsze poznanie problemów z jakimi stykają się pacjenci i ich rodziny w życiu codziennym, poza murami szpitala, uwrażliwiła mnie praca w Świętokrzyskim Zespole Leczenia Środowiskowego.

Ważne są dla mnie etyczne standardy pracy z osobami poszukującymi pomocy oraz nieustanne poszerzanie własnej wiedzy i umiejętności praktycznych, co realizuję poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych. Więcej informacji o moim doświadczeniu zawodowym znajdą Państwo w zakładce „Kwalifikacje” .

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) oraz Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Psychologów (OZZP). Jako biegła sądowa opiniuję w sprawach karnych, cywilnych oraz w przedmiocie uzależnienia.

Zapraszam do kontaktu osoby indywidualne, a także stowarzyszenia i ośrodki działające w obszarze zdrowia psychicznego.

Udzielam profesjonalnego wsparcia osobom szukającym pomocy z powodu odczuwanego dyskomfortu, osobom będącym w kryzysie, borykającym się z trudnościami osobistymi, stanami przygnębienia i lęku.